با توجه به رسالت و هدفی که این مرکز در خصوص تعلیم و آموزش  دارد،  آکادمی خود را با نام آموزشگاه زیانهای خارجی ایرکامکا به آدرس www.irkamkalanguage.com راه اندازی نموده و  با هدف آموزش حضوری و غیر حضوری (وبینار) به صورت حرفه ای، پایه گذاری نموده است.

دوره های الکترونیکی و آنلاین که پس از بررسی های فراوان برای کمتر کردن مسائل و مشکلات موجود و با مزایای بسیار زیاد، افتخار برگزاری آن را داریم سببی بود که تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و علم نامحدود آموزش را به این شیوه، هم راستا با عصر حاضر و گسترش موج ارتباطات به صورت وب سایت 24 ساعته ارائه نماییم.

اصلی را که این مرکز به آن پایبند است، برگزاری دوره های عملی و تجربیست که زبان آموزان  بتواند پس از پایان دوره وارد بازار کار شده و از آموخته های خود استفاده کند. این اصل محقق نمی شود مگر با بکار گیری از اساتیدی که مدتهاست در زمینه تخصص خود فعالیت دارند و هم اکنون در جایگاه مناسبی در بازار کار خود قرار دارند و هدف از برگزاری این دوره ها فقط آموزش عملی نیست، بلکه انتقال تجربیات اساتید نیز از مواردی است که ما در آکادمی خود بسیار حساس هستیم و تمامی اساتید نیز به این موضوع اهمیت ویژه می دهند.

 

از آنجا که اهمیت والای آموزش در حوزه ی دیگر زبان ها؛ بویژه زبان انگلیسی که پل ارتباطی جهان امروز بوده و در کلیه روش های ارتباطی در دنیا، از این زبان استفاده می شود برآن شدیم تا با سیستم نوین و روش های کاملا متفاوت، هم به صورت حضوری و هم الکترونیکی، مرکزی در زمینه ی آموزش زبان های خارجه فراهم آورده تا تمام  علاقه مندان و متقاضیان در این حوزه بتوانند با کیفیت بالاتر و هزینه کمتر به جهت ارتقاء دانش گام بردارند.

کلاس های آموزشی ما بصورت فشرده (سه روز در هفته) ، عادی (دو روز در هفته) و یک روز در هفته و خصوصی، برای کلیه سطوح در مقطع سنی  نوجوانان (از 11 تا 18 سال) با  برنامه ای ویژه تحت نظر اساتید مجرب، برگزاری می گردد.

اهمیت روش و متد تدریس بر هیچ کس پوشیده نیست در نتیجه ارائه نحوه ی تدریس متفاوت و به حداقل رساندن بازه زمانی در اتمام یک دوره کامل مجموعه کتاب آموزشی، عاملی مهم در روند ما می باشد بعلاوه :

- دارا بودن مجموعه به کادری مجرب از اساتید، سوپروایزران و مدیران آموزشی که هریک بطور رسمی مدرس انواع دوره های زبان بوده ، لهجه ای کاملا شبیه به افراد بومی آمریکایی و بریتانیایی دارند وتحصیلات دانشگاهی هریک مرتبط با این حوزه می باشد.

- استفاده از جدیدترین سری کتب آموزشی  نوجوانان

- استفاده از ابزار تکمیل کننده ی آموزش مثل فیلم ،پوسترهای دیجیتالی و ...

طراحی و ابداع آزمون تعیین سطح با ویژگی های زیر:

- براساس چارچوب مشترک و استاندارد اندازه گیری مهارت دانش زبانی افراد در شورای اتحادیه اروپا

- تشخیص نوع روانشناسی یادگیری فردی در تست

- ارائه نتیجه دقیق هر مهارت بصورت نموداری

توانمندی مجموعه و تیم آموزشی ایرکامکا عامل شده است تا برنامه ای مدون برای تشکیل دوره های آماده سازی در آزمون های بین المللی کمبریج (YLE, KET و ....) نیز داشته باشیم. اخذ آزمون های شبیه ساز دقیقا منطبق بر استانداردهای جهانی و فراهم آوردن شرایط آزمون با شباهت حداکثری به آزمون های بین الملی رسمی در دنیا بعلاوه ی برگزاری آزمون های تعیین سطح دقیق جهت تائید صلاحیت مترجمین آثار

در بخش ترجمه آثار نیز کلیه آثار توسط مترجمین تائید صلاحیت شده از فارسی به دیگر زبان ها و برعکس، ترجمه شده و هدف ما دایر ساختن اولین دارالترجمه رسمی آنلاین برای خدمت رسانی بهتر در سراسر ایران عزیز می باشد.

دوره های تربیت مدرس یا TTC  و TKT از جمله نیاز هایی است که به علت قیمت بالا ، عدم اطلاعات و تسلط کافی ، مربیانی که میخواهند وارد عرصه تدریس شوند را دچار مشکل کرده است. از این رو، اساتید مجرب ایرکامکا آمادگی کامل جهت به اشتراک گذاری تجارب خود در سراسر کشور با حداقل هزینه را دارند.از دیگر دوره های برنامه ریزی شده مثل تقویت گرامر تمامی سطوح، زبان های تخصصی، صرفا مکالمه، تقویت لهجه و تلفظ، بحث آزاد، کارگاه تحلیل فیلم و مستند، مهارت نگارش و ..... نام برد.

 

آکادمی زبان ایرکامکا ->معرفی آکادمی